Пари-матч онлайн грати

Парі Матч
стара версія

Реєструйся та тисни кнопку, щоб отримати бонус!

В 2016 році відома букмекерська контора представила своїм клієнтам новий варіант інтернет-ресурсу. Багато користувачів зазначають, що стара версія Парі Матч була набагато краща і зручніша в користуванні. Крім того, в старому і новому варіанті дозволено робити ставки цілодобово.

Реєстрація в старій версії Пари Матч

Ніяких кардинальних змін після переходу на нову версію не відбулося. Трохи змінився дизайн казино. Парі Матч стара версія відрізняється від нової тільки дизайном і зовнішнім виглядом. Змінилася початкова сторінка, яку краще адаптували під беттерів, а також творці сайту забрали зайву рекламу. Розділи перемістили на різні сторінки, а деякі – з’єднали в один. В усьому іншому був змінений лише дизайн – основні функції залишилися такими ж, як і в старій вервсії Парі Матч. 

Зареєструватися на сайті можуть лише особи, яким виповнилося 18 років. Гра проходить повністю легально, служба підтримки працює без вихідних. Реєстрація проходить в декілька етапів:

 1. Необхідно заповнити реєстраційне поле. Графи, які позначені зірочкою, потрібно заповнювати обов’язково. Це персональні дані, дата народження і ін. Також потрібно вибрати валютний рахунок.
 2. Другим етапом стане підтвердження особи. Для цього потрібно вказати номер телефону або адресу електронної пошти, встановити пароль. Один гравець може створити тільки один обліковий запис. 
 3. Під час реєстрації в старій версії Пари Матч користувач дає згоду на використання персональних даних і погоджується з політикою конфіденційності.

Тільки після виконання цих дій, з’явиться вікно, де можна робити ставки.

Бонуси в Пари Матч стара версія

Гравець може отримати бонуси тільки в тому випадку, якщо він проходить реєстрацію через спеціальне акційне посилання. В такому випадку він отримає 500 гривень на свій ігровий рахунок. 

Крім того, можна отримати бонус на перший депозит 2500 грн. Це зробити може кожен користувач, поповнивши свій рахунок на певну суму. Бонусні кошти будуть зараховані протягом трьох. Вигідними також вважаються і умови відіграшу бонусу. Його не треба відігрувати, якщо сума мінімальної ставки менша, ніж залишок на рахунку.

Постійним клієнтам пропонуються без депозитні бонуси, котрі нараховуються за успішне виконання певних дій.

Лінія ставок в старій і новій версіях

Парі Матч в старій версії охоплює більше, як 20 видів спорту і дає можливість робити ставки на сотні змагань. Найти повний список можна на лівій стороні сайту. 

Повна лінія відображена в центральному блоці. Ставити можна не тільки на стандартний результат, але й на певних гравців, фори і тотал.

Для того, щоб зробити ставку, достатньо клікнути по коефіцієнту. З правої сторони знаходиться купон, де можна ввести потрібну суму і підтвердити операцію. 

Пари Матч стара версія в цьому аспекті функціоналу нічим не відрізняється від нового варіанту сайту.

Способи поповнення в Парі Матч (стара версія)

Для поповнення ігрового рахунку можна використовувати будь-який популярний спосіб – всі вони доступні на цьому ресурсі. Це:

 • переказ з банківських карток систем Віза і МастерКард;
 • використання Вебмани, КИВИ, Яндекс.Деньги и інших електронних гаманців;
 • поповнення через термінал самообслуговування;
 • переказ грошей з мобільного телефону (дозволяється поповнити парі матч через Київстар).

Система підтримує переказ грошей від всіх українських операторів.

Основні плюси і мінуси старої версії Парі Матч

 Пари Матч стара версія має такі переваги:

 • простий інтерфейс;
 • для запуску не потрібен сильний Інтернет;
 • нема великої загрузки інформацією.

До мінусів відносять:

 • наявність великої кількості реклами;
 • незручна подача коефіцієнтів.

На Parimatch стара версія ввести суму і зробити ставку можна тільки в новому вікні, тоді як в новій весь процес відбувається в одному і тому ж вікні. 

Додаток

Букмекерська контора дає можливість своїм клієнтам грати через смартфон або планшет. Для цього був розроблений спеціальний мобільний додаток. Для його установки потрібно перейти на офіційному сайті в розділ «Мобільний беттінг». Також можна скачати стару версію Паріматч на смартфон з OC IOS або Android. 

Для установки потрібно за допомогою смартфона скачати QR-код. Опісля залишиться виконувати інструкції, які буде підказувати система. Інтерфейс мобільного додатка максимально схожий з зовнішнім виглядом основного сайту. Скачати стару версію Паріматч можна на будь-який смартфон.

Для деяких користувачів Parimatch в старій версії більш зручний в використанні live режим. Однак, новий варіант сайту також має свої переваги і право на існування. Незважаючи на активне використання останньої версії, зайти на старий сайт можна без проблем.