Parimatch Casino

Як робити ставки
на Парі Матч

Реєструйся та тисни кнопку, щоб отримати бонус на ставку!

Що потрібно, щоб почати робити ставки онлайн в лініях Паріматч?

Перед тим як поставити ставку на Парі Матч на офіційному сайті необхідно пройти реєстрацію. Створити свій власний аккаунт можна як на веб сайті, так і через мобільний додаток. Якщо розглядати процес реєстрації через сайт, то необхідно виконати наступне:

 1. Натиснути на кнопку "реєстрація". Вибрати свою країну проживання і ввести номер телефону, електронну скриньку. Обов'язково вказати валюту рахунку (до слова вибирається вона один раз).
 2. Підібрати надійний пароль. На вказаний номер телефону або адреса електронної пошти прийде спеціальний код, яким необхідно підтвердити реєстрацію. Заповнити анкету, вказавши всю необхідну інформацію. Поповнити свій ігровий рахунок.

Як внести кошти для ставок в Паріматч?

Процес верифікації на сайті Парі Матч - процедура обов'язкова, адже без неї неможливий висновок грошей. Користувач повинен надати скан своїх документів. І якщо дані з документів збігаються з тими, що юзер ввів при реєстрації, технічна підтримки схвалює запит користувача. І той, в свою чергу, без труднощів буде виводити свій виграш. Що стосується розбіжності адміністрація сайту запитує повторну ідентифікацію.

Верифікація — гарантія безпеки даних і стану рахунку гравця. Навіть якщо, якимось чином, шахраї потрапили в особистий кабінет гравця, вивести кошти на свій рахунок вони не зможуть. Тому, після реєстрації, виконайте наступне:

 1. На особистій сторінці зайдіть в розділ "Налаштування ігрового рахунку". Необхідно заповнити форму, вказавши абсолютно всі дані. Пройти за посиланням, яке прийде на e-mail.
 2. У тій же вкладці "налаштування рахунку" завантажити документи. Селфі з паспортом в руках. Тут теж є деякі умови: фото документа з реєстрацією, головне фото документа. Роблячи Селфі з документом зверніть увагу, щоб особа не закривалася руками і було хороше освітлення.
 3. Якщо процедура пройшла успішно, технічна підтримка повідомить про це. Також в особистому кабінеті в розділі "налаштування рахунка" зникне іконка зі знаком оклику.

Парі Матч своїм Беттерам пропонує досить великий список способів введення і виведення коштів:

 1. Банківські карти. Досить зручний і простий варіант, так як користувач всього в кілька кліків може перевести потрібну суму на свій ігровий рахунок.
 2. Електронні гаманці. Другий за популярністю спосіб. Гравець може скористатися такими варіантами: Skrill, Qivi, WebMoney, Bitcoin, Perfect Money та інші.
 3. Через мобільного оператора. Теж досить зручний варіант, так як поповнити рахунок можна просто зі свого мобільного телефону.
 4. Банківські перекази. Такий спосіб не дуже популярний, так як займає багато часу. Але в будь-якому випадку на сайті Парі Матч є і такий варіант поповнення депозиту.
 5. Через термінали. І так, щоб поповнити рахунок, необхідно натиснути на "Введення / виведення коштів". До слова, поки гравець не пройде процедуру верифікації, на даній сторінці буде відсутня. У вкладці поповнення Беттер побачить доступні способи і кнопки "Поповнити" біля них. Необхідно вибрати варіант, натиснути "Поповнити", ввести рахунок і підтвердити оплату. Обов'язково вивчіть комісії і обмеження для букмекерів.

Як ставити в Паріматч на спорт: розшифровка ставок

Щоб робити ставки на Парі Матч, необхідно переміститися в вертикальне меню зліва. Клікнувши на потрібний вид спорту, можна побачити доступні турніри. Якщо натиснути на турнір, Беттер побачить всі пропоновані варіанти. Натиснувши на потрібний матч, гравець побачить всю розпис. Тут Беттер повинен визначитися зі своїм варіантом. Після потрібно натиснути на коефіцієнт. Тоді ставка відіб'ється в купоні. Якщо є бажання зробити ставку "Експрес", то таким же способом вибирається відразу кілька подій. У купоні гравець побачить загальний коефіцієнт.

На сайті Парі Матч гравець може укласти парі на такі види ставок:

 •       ординар (класична ставка);
 •       експрес (результат кількох подій);
 •       система (якась комбінація експресів);
 •       лайв (парі в реальному часі, коли йде сам матч).

Коли Беттер натискає на "Зробити ставку", то це означає, що він вже поставив ставку на Парі Матч і з його рахунку будуть списані кошти. Говорячи про розрахунок ставок, то він відбувається після того, як стає відомий результат. Також гравець може переглянути всі свої ставки в розділі "Історія рахунку".  

Як робити експрес ставки Parimatch?

Якщо гравець вирішив поставити експрес на Пари Матч, які охоплюють кілька подій одночасно, необхідно виконати:

 • Вибрати матч і додати його в купон. Для це потрібно просто клікнути по події. Те ж саме необхідно зробити і з наступною грою, яка повинна увійти в експрес.
 • Коли гравець збирає всі події, система покаже йому загальний коефіцієнт. Після, можна ввести суму ставки і підтвердити її.

Як робити ставки з мобільного пристрою?

Компанія дає можливість грати онлайн в Парі Матч і з мобільних пристроїв. Однозначно, це плюс для компанії, адже багато Беттерів вибирають букмекера спираючись на наявність софта для смартфонів або мобільної версії сайту.

Зробити ставку на Парі Матч  можна через смартфон скориставшись адаптованою версією ресурсу. Інтерфейс сайту злегка відрізняється від повної версії і тут на головну сторінку винесені матчі з ряду ТОП, в розділі "Спорт" ви можете шукати гри з дисциплін.

Наприклад, щоб укласти парі на одиночну ставку, необхідно натиснути на коефіцієнт події і внести всі дані. Якщо хочеться зробити експрес-ставку необхідно згорнути купон, після додавання першого результату і продовжити додавати інші ставки.

Секрети успішних онлайн ставок Паріматч

Робити ставки в букмекерській конторі Парі Матч захоплююче і якщо правильно підходити до беттінга, то можна отримати непоганий прибуток. Багато гравців переконуються в цьому кожен день. Однак є й ті гравці, які, навіть при сильному бажанні, постійно зливають свій депозит. Щоб не потрапити в їх число, дамо кілька порад від професіоналів. Розглянемо як робити ставки на Парі Матч, щоб залишатися в плюсі.

 1. Плануйте і аналізуйте. Робити бездумну ставку – це перший крок до програшу. Це факт. Рекомендується витратити час на аналіз статистичних даних, а також на ознайомлення стратегій беттінга. Саме планомірна підготовка дозволить гравцеві тверезо оцінити всі шанси на виграш. Важливо вміти вибирати золоту середину між бажанням зірвати великий куш і ризиком злити весь свій депозит за 2-3 ставки.
 2. Не треба відіграватися. Дуже часто, початківці гравці намагаються зробити повторну ставку після великого програшу. Швидше за все вони думають, що не пощастило раз, обов'язково пощастить наступного. Але, це не завжди приводить до бажаного. Після невдалої ставки, найлогічніше обміркувати те, що трапилося і зрозуміти, що пішло не так. Наступну операцію краще укласти через певний час.
 3. Початківцям краще зупинитися на 3-5% від загального депозиту. Не варто робити відразу великі ставки. Попрацюйте в такому режимі пару місяців. Багато хто помилково починають думати, що якщо одна ставка зіграла в плюс, то інші теж будуть вдалими. Але це далеко не так.
 4. Не варто укладати парі на матчі, де грає улюблена команда або конкретний спортсмен. Справа в тому, що дивлячись на гру своїх улюбленців, навряд чи гравець буде оцінювати їх об'єктивно. Це може привести до втрати депозиту. Краще робити ставки на тих гравців, до яких немає емоційної прив'язки.

Якщо Беттер буде інвестувати в ті види спорту, події і чемпіонати, в яких він відмінно розбирається, шанс збільшити свій депозит зростає. Звичайно, розбиратися у всіх видах спорту, нереально. Професійні користувачі грають по 3-4 напрямкам.