Parimatch логотип

Парі Матч
мобільна версія

Реєструйся та тисни кнопку, щоб отримати бонус!

Парі Матч мобільна версія 

Простими словами, Парі Матч мобільна версія – це звичайний, звичний вашому оку інтерфейс сайту, адаптований під розмір екрана смартфона/планшета/нетбука.

Така платформа має суттєві переваги:

 • сумісна з Android або iOS;
 • існує можливість робити ставки в режимі Live;
 • додано функцію «Обране»;
 • можливість пошуку подій;
 • має високу швидкість, зручний інтерфейс зі швидким переходом з одного розділу в інший;
 • і, основне, не треба перевантажувати пам’ять пристрою завантаженням і встановленням мобільного додатку Паріматч.

До того ж мобільну версію сайту можна використовувати незалежно від того, чи має ваш телефон управління OC Android 4.4 і вище, що необхідно для коректної установки і роботи мобільного додатку.

Вхід: Як потрапити на Parimatch мобільну версію

Мобільну версію Паріматч не потрібно завантажувати, просто перейдіть за посиланням m.parimatch.com в браузері вашого мобільного телефона або планшета. Система автоматично розпізнає, з якого пристрою ви зайшли, та переправить на мобільну версію сайту.

 Меню Парі Матч мобільної версії

Зручне і функціональне меню екрану мітить основні складові меню сайту:

 1. головний розділ з кнопками «Пошук», «Топ матчі», «Обране», «Віртуальний спорт», «BetGames», «Швидкі лотереї», «TVBET», «Слоти», «Казіно», «Live Casino», «Спортивний покер», «Новини», «Прогнози» та ін;
 2. розділ «ТОП»  - головний екран з усіма ТОП-матчами, основними подіями і пропозиціями (відкривається першим);
 3. розділ «Спорт» з переліком видів спорту (футбол, хокей, баскетбол, кіберспорт, гандбол, волейбол, настільний теніс, водне поло та багато інших) і найближчих подій;
 4. «Ставки», де можна переглянути історію ваших ставок,
 5. в розділі «Ігри» можна пограти у «Slots» (нова кнопка, що містить тільки кращих провайдерів і загальний рахунок зі ставками на спорт. Не потрібно окремо переказувати гроші на рахунок – можна одразу грати) або «Сasino» (для тих, хто ностальгує за минулим інтерфейсом).

У меню «Спорт» можна фільтрувати чемпіонати і типи ставок в обраному діапазоні часу. Сюди ж додано дуже зручну функцію «Обране», куди можна додати улюблений чемпіонат, лігу чи дивізіон, а також найочікуваніший матч.

При цьому ви можете передивлятись котирування поточної лінії, робити ставки на майбутні події та в режимі Live.

Для різних пристроїв меню може незначно відрізнятись.

Функціонал і можливості мобільної версії Паріматч

Портативність не завадила реалізації усього необхідного функціонала для розміщення ставок.

Щоби зробити ставку необхідно зайти на свій ігровий рахунок (кнопка «Вхід» у мобільній версії Паріматч» або зареєструватись

Ставки Прематч с з Парі Матч мобільної версії

Якщо ви надаєте перевагу ставкам прематч – переходьте у меню «Спорт», обирайте потрібний вид спорту, лігу: чемпіонат чи дивізіон, і подію. Для кожної з подій є інформація про доступні ринки. Обираємо бажаний результат, клікаємо на коефіцієнт. В купон ставок події додаються автоматично. Можна обрати декілька подій і результатів.

Після того, як відмітите всі бажані події переходьте у меню «Купон» і обирайте тип ставок, який вам підходить: «Ординар», «Експрес» або «Система». Введіть суму ставки і натисніть на кнопку «Зробити ставку».

Як скачати Додатки Паріматч для Андроїд та iOS

Гравцям, які більшість часу проводять з телефоном в руках, зараз доступна не тільки Parimatch мобільна версія, а й зручні мобільні додатки до платформ Android та iOS.

Це вдосконалена мобільна версія сайту з наступними перевагами:

 • для входу до гри не потрібен браузер, що зумовлює економію інтернет-трафіку та функціонування веб ресурсу навіть за умов поганого покриття;
 • наявність трансляцій;
 • автоматичний перехід на дзеркала при блокуванні;
 • вхід в аккаунт за логіном і паролем або в Touch ID;
 • покращений адаптований дизайн;
 • цілодобова підтримка;
 • полегшена процедура внесення коштів;
 • можливість ставок в лінії Live;
 • доступні прогнози аналітиків і статистика команд.

Як встановити Парі Матч мобільну версію? 

Встановлення додатку зручне і легке, доступне кожному. Це безкоштовно. Завантажити мобільний додаток Паріматч для Айфон, на гаджетах з версією iOS 10 і вище, можна в магазині App Store. Знаходимо «Parimatch» в пошуку, завантажуємо програму і натискаємо «Встановити».

Для пристроїв на базі Android від 2.3 і вище – за посиланням на офіційному сайті в мобільній версії. Необхідно натиснути на посилання, в настройках телефона перейти в пункт «Безпека» і відмітити галочкою пункт «Установка з невідомих джерел», інсталювати та запустити файл.


Авторизація в Parimatch мобільній версії

Після завантаження авторизуйтесь у своєму профілі або зареєструйтесь. При реєстрації є можливість отримання бонусу.

Поповнення рахунку та виведення коштів відбувається в зручний спосіб у відповідних розділах.

Паріматч попереджає, що будь яка ставка, зроблена за допомогою мобільного забезпечення, є підтвердженням того, що клієнт ознайомлений з правилами і згідний з ними.

Якщо все зрозуміло, скористатися перевагами мобільної версії чи мобільного додатку Паріматч та переконатися, як це зручно можна просто зараз.