Пари-матч онлайн грати

Парі Матч
мобільна версія

Скачати Парі Матч Мобільну версію на Андроїд та iOS

Парі Матч мобільна версія 

Простими словами, Парі Матч мобільна версія – це звичайний, звичний вашому оку інтерфейс сайту, адаптований під розмір екрана смартфона/планшета/нетбука.

Така платформа має суттєві переваги:

 • сумісна з Android або iOS;
 • існує можливість робити ставки в режимі Live;
 • додано функцію «Обране»;
 • можливість пошуку подій;
 • має високу швидкість, зручний інтерфейс зі швидким переходом з одного розділу в інший;
 • і, основне, не треба перевантажувати пам’ять пристрою завантаженням і встановленням мобільного додатку Паріматч.

До того ж мобільну версію сайту можна використовувати незалежно від того, чи має ваш телефон управління OC Android 4.4 і вище, що необхідно для коректної установки і роботи мобільного додатку.

Вхід: Як потрапити на Parimatch мобільну версію

Мобільну версію Паріматч не потрібно завантажувати, просто перейдіть за посиланням m.parimatch.com в браузері вашого мобільного телефона або планшета. Система автоматично розпізнає, з якого пристрою ви зайшли, та переправить на мобільну версію сайту.

 Меню Парі Матч мобільної версії

Зручне і функціональне меню екрану мітить основні складові меню сайту:

 1. головний розділ з кнопками «Пошук», «Топ матчі», «Обране», «Віртуальний спорт», «BetGames», «Швидкі лотереї», «TVBET», «Слоти», «Казіно», «Live Casino», «Спортивний покер», «Новини», «Прогнози» та ін;
 2. розділ «ТОП»  - головний екран з усіма ТОП-матчами, основними подіями і пропозиціями (відкривається першим);
 3. розділ «Спорт» з переліком видів спорту (футбол, хокей, баскетбол, кіберспорт, гандбол, волейбол, настільний теніс, водне поло та багато інших) і найближчих подій;
 4. «Ставки», де можна переглянути історію ваших ставок,
 5. в розділі «Ігри» можна пограти у «Slots» (нова кнопка, що містить тільки кращих провайдерів і загальний рахунок зі ставками на спорт. Не потрібно окремо переказувати гроші на рахунок – можна одразу грати) або «Сasino» (для тих, хто ностальгує за минулим інтерфейсом).

У меню «Спорт» можна фільтрувати чемпіонати і типи ставок в обраному діапазоні часу. Сюди ж додано дуже зручну функцію «Обране», куди можна додати улюблений чемпіонат, лігу чи дивізіон, а також найочікуваніший матч.

При цьому ви можете передивлятись котирування поточної лінії, робити ставки на майбутні події та в режимі Live.

Для різних пристроїв меню може незначно відрізнятись.

Ставки Прематч с з Парі Матч мобільної версії

Якщо ви надаєте перевагу ставкам прематч – переходьте у меню «Спорт», обирайте потрібний вид спорту, лігу: чемпіонат чи дивізіон, і подію. Для кожної з подій є інформація про доступні ринки. Обираємо бажаний результат, клікаємо на коефіцієнт. В купон ставок події додаються автоматично. Можна обрати декілька подій і результатів.

Після того, як відмітите всі бажані події переходьте у меню «Купон» і обирайте тип ставок, який вам підходить: «Ординар», «Експрес» або «Система». Введіть суму ставки і натисніть на кнопку «Зробити ставку».

Як скачати мобільний додаток Паріматч

Для того щоб скачати Parimatch українську версію на смартфон або планшет, буде потрібно перейти в онлайн-магазин додатків конкретної операційної системи або ж на офіційний сайт букмекерської контори, де є окремий розділ з посиланнями для скачування цього програмного забезпечення.

В цілому ця програма має аналогічні з офіційним сайтом функції і можливості. Тому з її допомогою будь-який користувач зможе не тільки робити ставки на спортивні події, а й поповнювати ігровий рахунок, виводити зароблені на парі гроші, отримувати інформацію про статистику, а також стежити за ходом спортивних поєдинків через текстові трансляції.

Таким чином, користувач зробивши вход в мобільну версію Пари матч зможе робити ставки і вигравати реальні гроші за допомогою свого смартфона або планшета, що має доступ до інтернет-підключення. Завдяки цьому програмному забезпеченню заробіток на спорті став по-справжньому доступний для всіх.

Як скачати додаток на Android

З огляду на те, що в офіційному магазині додатків від компанії Google немає  мобільного додатку Парі матч, що пояснюється специфікою відносини інтернет-гіганта до різних азартних ігор, інсталяційний файл з цією програмою буде потрібно скачувати на смартфон прямо з офіційного сайту букмекерської контори. Щоб скачати програму Parimatch потрібно діяти наступним чином:

 • спершу відкрийте налаштування пристрою і поставте галочку навпроти пункту, що дозволяє скачати додатки з невідомих джерел;
 • далі, відкрийте за допомогою мобільного браузера офіційний сайт БК Паріматч parimatch.com;
 • виберіть на головній сторінці веб-ресурсу розділ «Mobile»;
 • потрапивши в розділ, натисніть на кнопку “Скачати для Android», яка розташовується прямо під зеленим логотипом операційної системи.

Після цього почнеться процес скачування мобільної версії Пари матч. Після успішного завершення скачування файлу його потрібно запустити для початку установки програмного забезпечення.

Як тільки додаток встановитися, його можна буде запустити для авторизації в особистому кабінеті гравця або ж для створення нового облікового запису.

Важливо: скачування і установка цієї програми доступна для всіх сучасних смартфонів і планшетів, що працюють під управлінням операційної системи Андроїд 4.4 і вище.

Як скачати додаток на iOS

Варто відзначити, що на відміну від Андроїд-версії на iOS-пристрої можна скачати програму Парі матч прямо з офіційного магазину цифрових товарів AppStore. Для цього слід діяти відповідно до наступної інструкції:

 • відкрийте на смартфоні або планшеті App Store;
 • впишіть в рядок пошуку «Parimatch»;
 • натисніть кнопку «Скачати» для запуску процесу завантаження і установки програми.

Важливо: повна працездатність програми гарантується тільки на пристроях, які працюють під управлінням IOS 10 або вище.

Функціонал і можливості мобільної версії

Перед тим як скачати Парі матч рекомендується спочатку ознайомитися з основними функціональними особливостями цього програмного забезпечення і зі специфікою призначеного для користувача інтерфейсу.

На думку багатьох користувачів, головною перевагою цієї програми є її призначений для користувача інтерфейс, який дозволяє навіть новачкам швидко знаходити потрібні функції, розділи. У мобільному додатку інтерфейс виконаний в лаконічному стилі, що пояснюється необхідністю підвищення його функціональності.

Відразу впадають в очі розділи для введення і виведення коштів. Трохи нижче можна знайти категорії з історією, раніше зроблених ставок, а також розділ з видами спорту, на які можна буде зробити ставку прямо з портативного пристрою. Досить просто сформувати купон з експресами.

Завдяки лаконічності і продуманості, багато користувачів відзначають, що інтерфейс мобільного програми є більш зручним у порівнянні з десктопною версією офіційного сайту букмекерської контори.

В цілому до основних функцій цього ПО варто віднести:

 • можливість поповнення рахунку і виведення, зароблених коштів;
 • отримання інформації про історію, раніше оформлених парі;
 • можливість ознайомитися зі статистикою;
 • стеження за ходом спортивних подій;
 • оформлення будь-яких видів ставок.

У майбутньому варто очікувати не тільки розширення функціональних можливостей програми, а й поліпшення її інтерфейсу.

Чи потрібно дзеркало для додатка Паріматч

З огляду на деяку специфіку ринку букмекерських контор, подібні ігрові майданчики нерідко потрапляють під різні блокування. Все це змушує їх користувачів займатися пошуком методів обходу блокувань для чого нерідко використовуються найрізноманітніші програмні інструменти, дзеркальні посилання, VPN, ТОР-браузер і так далі. Завдяки ж появі мобільного додатку тепер користувачі зможуть здійснювати вільний вхід в мобільну версію Парі матч без використання дзеркал і інших хитрощів.

Виведення грошей

Мобільна версія Паріматч дозволяє не тільки робити ставки, а й поповнювати ігровий рахунок, виводити зароблені гроші в Україні декількома зручними способами. Для виведення зароблених на знаннях про спорт коштів з ігрового аккаунту користувачеві потрібно:

 • відкрити програму;
 • пройти процедуру авторизації, вказавши логін і пароль від облікового запису;
 • перейти в розділ «Зняття»;
 • оформити заявку, вказавши суму для зняття.

Після перевірки службою безпеки заявки вона буде проведена і засоби будуть переведені на зазначені користувачем реквізити. При цьому потрібно зазначити, що в середньому, тривалість виведення становить 48 годин з моменту подачі відповідні заявки.

Як скачати і встановити Parimatch на ПК 

Комп'ютерне програмне забезпечення букмекерської контори Паріматч для пристроїв з операційною системою Windows являє собою точну копію нової версії офіційного сайту оператора. Програма надає безперебійний доступ до порталу, який працює в доменній зоні.com. Здійснюється це шляхом інтегрованих дзеркал, які запускаються автоматично і не вимагають від користувача додаткових дій.

Щоб скачати Parimatch на ПК або ноутбук, перейдіть на сайт компанії. Якщо зробити це не представляється можливим через регіональних блокувань, використовуйте створення анонімного VPN-підключення. На стартовій сторінці ресурсу відвідайте розділ «Проблеми з доступом?», який базується на верхній навігаційній панелі. У меню, знайдіть пункт Parimatch Bet Client і клацніть по посиланню, яка активує інсталяційний файл. Скачати на ПК Паріматч безкоштовно, швидко і без проблем, тому що розмір програми складає всього 14 мегабайт.

Відкрийте файл інсталяції подвійним клацанням мишки. У представленому меню можна вибрати каталог, в який буде встановлена програма. Решта дії в процесі виконуються автоматично. Після завершення інсталяції, ярлик з фірмовим логотипом PM з'явиться на робочому столі комп'ютера. Продукт букмекера для ПК не вимагає багато системних ресурсів, в зв'язку з чим, коректно і оперативно працює на пристроях різних потужностей і формацій.

Техничні характеристики

Розмір програми

13,2 МБ

Мови

Російська

Ліцензія

Так

Версія додатка

1.14.0

Розробник

Parimatch.ru

Доступні розділи

Продукти

Сервіси

Спорт

Реєстрація

Кіберспорт

Депозити

Казино

Живий чат

Живе казино

Спортивні трансляції

Покер

Результати

Фінансовий беттинг

Матч-центр

Ігри

 

Віртуальний спорт

 

Бінго

 

Ігрові автомати

 

Тоталізатор

 

Як встановити Парі Матч мобільну версію? 

Встановлення додатку зручне і легке, доступне кожному. Це безкоштовно. Завантажити мобільний додаток Паріматч для Айфон, на гаджетах з версією iOS 10 і вище, можна в магазині App Store. Знаходимо «Parimatch» в пошуку, завантажуємо програму і натискаємо «Встановити».

Для пристроїв на базі Android від 2.3 і вище – за посиланням на офіційному сайті в мобільній версії. Необхідно натиснути на посилання, в настройках телефона перейти в пункт «Безпека» і відмітити галочкою пункт «Установка з невідомих джерел», інсталювати та запустити файл.

Авторизація в Parimatch мобільній версії

Після завантаження авторизуйтесь у своєму профілі або зареєструйтесь. При реєстрації є можливість отримання бонусу.

Поповнення рахунку та виведення коштів відбувається в зручний спосіб у відповідних розділах.

Паріматч попереджає, що будь яка ставка, зроблена за допомогою мобільного забезпечення, є підтвердженням того, що клієнт ознайомлений з правилами і згідний з ними.

Якщо все зрозуміло, скористатися перевагами мобільної версії чи мобільного додатку Паріматч та переконатися, як це зручно можна просто зараз.

FAQ

Чи потрібно дзеркало для додатка Паріматч?

Ні, дзеркало сайту не потрібно. БК "Паріматч" відноситься до легальних букмекерів на території України.

Де знайти посилання на додаток Парі матч для Андроїд щоб скачати?

Прямо ось тут. Або на офіційному сайті букмекера Паріматч.

Чи можна скачати додаток у Google Play?

Ні. Компанія Google не дозволяє азартних ігор розміщувати свої продукти в магазині Play Market.

Чому варто скачати мобільний додаток?

Додаток дозволяє тримати руку на пульсі 24/7. До того ж він працює швидше основної версії сайту. Завдяки програмі клієнт букмекерської контори може робити ставки максимально оперативно в будь-якому місці.

Як оновити програму?

Додаток "Паріматч" на Андроїд запропонує вам цю процедуру автоматично при черговому заході в програму.