Parimatch Casino

Як поповнити
Парі Матч?

Далі, ми розповідаємо які кроки потрібно виконати, щоб Поповнити Пари-матч

Незважаючи на простий, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс офіційного сайту організації, початківці Беттери часто задаються питанням про те, як поповнити  Париматч та свій особовий рахунок. Зробити це можна різними способами, адже відмінною рисою БК є наявність декількох зручних способів поповнення і виведення зароблених коштів. До основних способів поповнення слід віднести 4 способи  якими клієнти компанії користуються найчастіше:

 1.       за допомогою банківської картки;
 2.       через електронний гаманець;
 3.       через термінал (готівкою) поповнити Паріматч за номером рахунку ;
 4.       поповнити з мобільного оператора.

Рекомендації по внесенню депозиту

В першу чергу, необхідно відзначити той факт, що закинути гроші на рахунок в Parimatch можуть виключно ті користувачі, які пройшли процедуру реєстрації в букмекерській компанії, підтвердили свій аккаунт і були ідентифіковані. Хоч вся процедура і займає певний час, вона дозволяє підвищити ступінь безпеки персональних даних користувача і повністю захистити його фінансові операції.

Перш ніж приступити до поповнення рахунку в Паріматч, потрібно перечитати угоду користувача і вивчити головні умови, які букмекер пред'являє до клієнтів під час вирішення фінансових питань. Зокрема, як уже говорилося вище, обов'язковою умовою для внесення депозиту є реєстрація на сайті. Валюту виконання фінансових операцій користувач вибирає самостійно, з урахуванням власних уподобань та можливостей.

Зарахування коштів на особовий рахунок клієнта займає не більше 30-и хвилин (мається на увазі поповнення за допомогою електронних платіжних систем і терміналу). Якщо аккаунт поповнювався за допомогою кредитної карти або банківського переказу, гроші в ньому з'являться відразу ж, як тільки аналогічна сума зарахується на рахунок букмекера.

Те, яким з доступних способів перевести грошові кошти, Беттер вирішує сам, але важливо пам'ятати, що введення і виведення грошей повинен здійснюватися одним способом. Тобто якщо для поповнення аккаунта використовувався електронний гаманець, то на цей же гаманець виводяться і зароблені користувачем кошти.

При виникненні будь-яких проблем або питань в ході виконання фінансових операцій можна звернутися в онлайн-службу підтримки, яка працює цілодобово.

Поповнити Пари-матч з картки 

Парі матч поповнення з Monobank

Щоб поповнити рахунок в Пари-матч з картки монобанк, потрібно потрапити в розділ «Введення і виведення коштів» і, вибравши логотип потрібної банківської карти, клікнути на кнопку «Поповнити». 

Поповнити Париматч з картки Приват 24

Таку ж операцію потрібно провести якщо ви хочете поповнити Паріматч через Приват 24. Відкривається нове вікно, в якому слід ввести суму поповнення та перейти до оплати, яка здійснюється покроково. Все, що потрібно від користувача — виконувати представлені сайтом рекомендації.

Як поповнити рахунок через термінал

Якщо немає можливості внести депозит за допомогою телефону або банківської картки, завжди можна скористатися терміналом оплати, який напевно є в найближчому магазині.

Для поповнення рахунку потрібно знайти на екрані терміналу розділ «Ігри, знижки, ставки, лотереї та інші послуги» і в пошуковому рядку відшукати «Parimatch». Далі потрібно просто слідувати підказкам, в потрібний момент ввести номер рахунку, суму і вставити грошові купюри в приймач терміналу.

Чи можливо поповнити Париматч з мобільного номера через телефон?

Каппери можуть використовувати номери мобільних операторів, щоб поповнити Парі Матч з телефону. Опція популярна в багатьох країнах пострадянського простору. Серед українских бетторів використовуються рахунки мобільних операторів:

 •       МТС;
 •       Водафон;
 •       Київстар.

Причому умови внесення депозиту практично однакові. Поповнити Парі Матч через Водафон можна без будь-яких проблем.

Мінімальна сума поповнення — 10 гривень. Українська аудиторія використовує для  введення кошті в на Парі Матч номери операторів поповнити з лайфа  в Україні  (Lifecell), Київстар або МТС без труднощів.

Букмекер не стягує комісій за поповнення через телефон, проте можливі комісії з боку мобільних операторів. Кошти надходять на ігровий баланс Каппера миттєво, однак гравці на ставках не люблять використовувати дану опцію через обмеження на максимальну суму поповнення, а от новачкам варіант цілком підходить.

Чи можна поповнити рахунок через електронний гаманець

Головна перевага внесення депозиту через гаманець ківі - моментальне зарахування грошей на особовий рахунок Беттера. Це означає, що робити ставку можна відразу ж після завершення трансакції. До інших плюсів цього способу слід віднести:

 •       оперативну обробку операцій;
 •       відсутність комісій та інших прихованих платежів;
 •       можливість запам'ятовування логіна і пароля, що дозволяє спростити і прискорити проведення трансакцій;
 •       відсутність ліміту на суму поповнення.

Детальну інструкцію щодо процедури поповнення аккаунта через гаманець можна знайти на сайті букмекера. Процедура для всіх систем практично однакова, розібратися в ній зовсім нескладно, головне - вказати суму поповнення, пройти авторизацію і підтвердити операцію шляхом введення пароля.

Чому я не можу Parimatch поповнити рахунок?

Часом можуть виникнути проблеми навіть в такій ситуації. Причини проблеми можуть варіюватися. Починаючи від нестачі коштів на мапі картечі і закінчуючи технічним збоєм самого сайту.

Для того, щоб виключити перший варіант, необхідно перевірити залишок на рахунках. Якщо на ньому коштів достатньо, і сума не списалася, то необхідно звернутися в службу підтримки, вказавши деталі перекладу - дату, спосіб оплати, час і суму.

Також необхідно упевниться, що поповнення рахунку відбувається з особистої карти гравця, оскільки букмекер не дозволяє поповнювати ігровий рахунок з чужих карток і гаманців.

Як вивести гроші з Парі Матч

Простота, варіативність фінансових транзакцій - один з критеріїв, за якими гравці оцінюють роботу букмекера Parimatch. Паріматч букмекерська контора - не утримує виплату виграшу без особливих на те причин. Ставки на спорт розраховуються оперативно, ліміти не урізаються. Як вивести гроші з «Паріматч»? Скільки способів отримання виграшу доступна клієнтам букмекерської контори? Всі напрямки перераховані в спеціальному розділі «Введення / виведення коштів. Букмекер пропонує різні способи виведення коштів з Паріматч:

 •       на електронний платіжний гаманець;
 •       на банківську карту;
 •       отримати банківським переказом.

Як поповнити Парі Матч з Польщі

При здійсненні фінансових операцій через електронні гаманці комісія не стягується. Термін зарахування коштів на ігровий рахунок Беттера - миттєво. Потрібно враховувати, що при поповненні депозиту і виведення грошей використовується одна платіжна система. Поповнити Парі Матч з карти також можна кількома способами без комісії і з оперативним зарахуванням грошей на ігровий рахунок користувача.

Оскільки букмекер є міжнародною організацією, на сайті доступні різні варіанти поповнення депозиту банківськими картами, зручні для клієнтів Росії, України, Польщі, Казахстану, Білорусі та інших країн. Паріматч поповнити рахунок онлайн через інтернет в Польщі можна за декілька хвилин.